CENÍK & AKTUÁLNÍ OBSAZENOST

Záloha 50% z ceny.
K ceně bude připočítán poplatek do obec. systému „vzdušné“: 15,-Kč/os. starší 18 let/den.

 

Příjezd vždy od 16.00 hod. a odjezd vždy do 10.00 hod., pokud je cena stanovena „za noc“

Ubytovací řád penzionu ke stažení: ZDE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

12 + 14 =

Rezervace e-chalupy.cz

Pokud rádi využíváte postálu E-CHALUPY.CZ, neváhejte a objednejte si nás ZDE:

Rezervace BOOKING.COM

Máte účet na Booking.com? I náš penzion si zde můžete dle zvyku „booknout“.

Rezervace HOTEL.CZ

Objednáváte ubytování přes Hotel.cz? I zde můžete provést svoji objednávku.

HODNOCENÍ CHALUPY U HAJNÝCH

Klidná lokalita v přírodě, s potůčkem za chatou. Vstřícní majitelé, se kterými si člověk rád popovídá. Výborná kuchyně. Pohodlné postele. Místo kam se rádi budeme vracet!

Mínusy: Čas tu utíká příliš rychle…..

Zdroj:  Honza s rodinou  – e-chalupy.cz léto 2020

Úžasný zážitek, umocněný srdečnou atmosférou „domácích“. Výborná a bohatá kuchyně, která nás vrátila zpět, do časů strávených u babičky. Kouzelné místo, které v nedalekém okolí ukrývá poklidnou tůňku, na kterou se moc těšíme na léto. Ubytování krásné, čisté a především báječně útulné.

Zdroj: Alena Kolářová – 4.12.2021

Máte-li pocit, že potřebujete opravdu vypnout a nic neřešit a nechcete se jen „povalovat“ v lázních, tak vyrazte k Hajným! Jsou to „lázně“ s krásnými bukovými lesy, koupáním v horské bystřině, výbornou českou kuchyní a správně ošetřeným Prazdrojem. Na Jizerskou magistrálu je to kousek a za českými skláři jakbysmet.

Pohoda, klídek, relax – už se těšíme na příště!
.
Zdroj: Hana Hradecká – Facebook
19.7.2021

Přes celou naši republiku jsme se v létě vydali do údolí Bilé Desné hledat hezké místo k aktivnímu odpočinku. U úplně poslední pouliční lampy, kde je slyšet jen zurčení studené bystřiny a jinak nic, jsme nalezli Penzion u Hajných. Domluva byla velmi milá a bez problémů. Vězte, že neprohloupíte, pokud zvolíte stejnou stopu. Zázemí, řekl bych až luxusní. Ubytování je zde klidné, funkční, dostačující, stylové, hlavně ale čisté a voňavé. Když si ráno přivstanete, posnídáte ještě teplé makové houstičky, nebo třeba skořicové lívanečky. Snídaně a večeře včetně poctivé polévky byly moc dobré, veskrze domácí a tak bohaté, že nebylo nikdy potřeba lovit už nic dalšího k obědu. Plzeňské pivo mělo po celém dni v přírodě správnou teplotu, říz a bylo poctivě natočené, stejně jako mělo jiskru dokonalé víno ze srdce Jižní Moravy. …více na FB

.
Zdroj: Miroslav Král – Facebook
1.8.2021

Báječný týden strávený v penzionu U Hajných v Desné, tam kde končí silnice a teče divoká říčka Bílá Desná. Musíme pochválit večeře od paní Hajné, které byly opravdu výborné. Poctivá domácí kuchyně, výborné polévky, obrovské porce. Cítili jsme se tam opravdu moc dobře, skoro jako u babičky. Nechybělo opékání buřtíků v režii penzionu a koupačka v horské tůni, která je hned za penzionem. Penzion je dobře umístěn, jak na pěší túry, tak na výjezdy do okolí, kde je vše poblíž. Krásná a divoká příroda v okolí nás opravdu okouzlila. Moc děkujeme a doporučujeme, snad se zase vrátíme❤️.

Zdroj: Petra Vince – Facebook
17.7.2021

RECENZE Z PORTÁLU E-CHALUPY